29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Sportovní den mládeže s TAJV v Kryrech

Sportovní den mládeže s TAJV v Kryrech

V úterý 3.10.2023 se uskutečnil 1. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Kryrech na venkovním multifunkčním sportovišti pro místní děti a žáky základní školy. Sportovní akce TAJV v Kryrech patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radovali Veronika Koukalová, Josef Gajdušík a Ladislav Body. Finalisté postupového turnaje v Kryrech získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Kryr nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Kryry a Ústecký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV ve Kryrech byl zrealizován za podpory města Kryry a partnerů soutěže.