Zápis do 1.třídy

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský kurz 2024

Lyžařský kurz 2024

Lyžařský kurz

V týdnu od 26. února do 1. března 2024 vyrazila naše škola na lyžařský kurz do Skiareálu Klínovec. Kurzu se zúčastnilo 28 žáků ze 7., 8. a 9. ročníku.

Již tradičně jsme byli ubytováni ve Sporthotelu Můstek, kde jsme byli opět moc spokojeni. Každý den nás skibus dovezl do areálu, kde nám ve výuce pomáhali 2 instruktoři.

Počasí nám letos moc nepřálo, celý týden jsme měli mlhu a sníh také nebyl úplně optimální. Začátky lyžování byly pro některé žáky velmi krušné, ale nakonec se lyžovat naučili všichni.

Doufáme, že si všichni lyžařský kurz užili a lyžování si budou užívat i v dalších letech.

Lenka Svídová a Marek Břečka

Hodnocení žáků

Tento lyžařský kurz jsme si všichni moc užili. I když nám počasí moc nepřálo, bylo to super. Měli jsme dobré instruktory, kteří nás naučili nové věci. Po sjezdovkách se nám velmi pěkně jezdilo. Ubytování bylo dobré, jídlo nám většinou chutnalo. Na hotelu jsme se nenudili, protože pan učitel Michl vymýšlel zábavné hry.

Užili jsme si hodně legrace a přivezli si spoustu pěkných zážitků. Už se těšíme na příští rok.

Spokojení lyžaři J