Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský kurz 2023

Lyžařský kurz 2023  V týdnu od 27. února do 3. března 2023 vyrazila naše škola na lyžařský kurz do Skiareálu Klínovec. Kurzu se zúčastnilo 28 žáků ze 7., 8. a 9. ročníku.

Ubytováni jsme byli ve Sporthotelu Můstek a byli jsme opět moc spokojeni. Každý den jsme skibusem dorazili do areálu, kde nám ve výuce pomáhal instruktor. Začátky lyžování byly pro některé žáky krušnější, ale nakonec se to všichni naučili velmi dobře. Sjížděli jsme i novou sjezdovku Lázeňská (směr Jáchymov), a tak většina lyžařů nemusela jezdit dolů lanovkou. Počasí se nám letos velmi vydařilo, sněhu bylo dost a sluníčko svítilo celý týden.

     Doufáme, že si všichni lyžařský kurz užili a lyžování si budou užívat i v dalších letech.

                                                                                               Lenka Svídová a Marek Břečka

Hodnocení žáků

     Tento lyžařský kurz byl velmi vydařený. Všichni jsme si to moc užili. Měli jsme krásné počasí na lyžování, sněhu bylo dost. Ti, co už byli minulý rok, se v lyžování zdokonalili a ti, co byli poprvé, se toho hodně naučili. Měli jsme dobrého instruktora a učitelé byli také skvělí. Díky nové sjezdovce Lázeňská, jsme nemuseli jezdit dolů lanovkou. Je to další skvělá zkušenost.

   Ubytování bylo dobré, jídlo výborné. Každý večer jsme hráli společenské hry nebo si jen povídali. Při večerce se vybíraly telefony, abychom si odpočinuli.

    Tento lyžařský kurz se všem moc líbil a mrzelo nás, že už musíme domů.

                                                                                                                                     Lyžaři J

IMG_3417.jpg