Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Školní družina > Akce školní družiny - školní rok 2023/24 > Dětský den

Dětský denVe středu 1. června se ve školní družině konal „Dětský den“, tentokrát v havajském stylu. Před samotným začátkem akce vychovatelky připravily výzdobu, rekvizity a jednotlivá stanoviště. Potom jsme si všichni oblékli havajské oblečení, děti dostaly od svých vychovatelek květinový náhrdelník a květinové náramky, z čehož měly velkou radost.

            Vybraní žáci na úvod přečetli několik slov o Havaji. Poté jsme všichni společně předvedli vystoupení v podobě tance a písně „Ryba z Havaje“, které děti nacvičovaly se svými vychovatelkami. K písni si během zájmových činností každý vyrobil svou duhovou rybu, která byla součástí tance. Vystoupení se nám velmi zdařilo. Pro velký úspěch jsme ho později zopakovali ještě jednou, aby ho mohli vidět také milí hosté, které jsme u nás přivítali.

            Po úvodním vystoupení jsme se společně vyfotili. Následně se nejstarší žáci odebrali na svá stanoviště, kde se plnily různé úkoly. Soutěžilo se celkem na osmi stanovištích. Mimo jiné děti házely na cíl, lovily rybičky, namotávaly loďky, skákaly v pytlích nebo se přetahovaly lanem. Za každý splněný úkol získaly značku do svých kartiček. Při plnění všech úkolů si děti užily nejen spoustu legrace, ale i zábavy. Nakonec všichni získali malou odměnu. Počasí nám přálo a my jsme si mohli opět společně užít zábavné a příjemné odpoledne. Máme radost, že se akce vydařila a už teď se těšíme na další.

Za ŠD – Bc. Kateřina Špetová

logo_fotogalerie.jpg