Ředitelské volno - čtvrtek 1.2. 2024
Školní družina - ředitelské volno

Úvod > Žáci > Třídy > Školní rok 2022/23 > 7.B > Výlet

Výlet

Ve středu 25. května jsme se vydali na náš třídní výlet. Navštívili jsme Technický klub v Žatci a následně komentovanou prohlídku části Chrámu Chmele a Piva. Od školy jsme vyjížděli před osmou hodinou a ani ne do půlhodiny jsme byli v Žatci. V Technickém klubu jsme se rozdělili na několik skupinek a postupně navštívili dvě „představení“. Nejprve jsme si v mohutné 3D promítací kouli mohli prohlédnout dokument o vesmíru, a pak jsme na další promítací atrakci viděli všechny planety zblízka. Po této návštěvě jsme se přesunuli do Chrámu Chmele a Piva. Zde jsme se opět rozdělili do skupin, a zatímco někteří sledovali dokument o chmelu, další vyjeli 3D výtahem na orloj. Později jsme se vyměnili a nakonec jsme si prohlédli výstavu chmelařství na Žatecku. Po této prohlídce jsme měli krátký rozchod a poté jsme se vydali pěšky na nádraží, odkud nám jel vlak zpátky do Kryr. Výlet se i přes počáteční škaredé počasí podařil a my se už těšíme na ty další.

logo_fotogalerie.jpg