Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

V týdnu od 14. – 18. března 2022 vyrazila naše škola na lyžařský kurz do Skiareálu Klínovec. V loňském školním roce se lyžařský kurz nekonal, tak jsme se všichni moc těšili
a doufali, že se kurz uskuteční. Kurzu se zúčastnili žáci ze 7. a 8.ročníku.

Již tradičně jsme byli ubytováni ve Sporthotelu Můstek, kde jsme byli opět moc spokojeni. Každý den jsme skibusem dorazili do areálu, kde nám ve výuce pomáhal 1 instruktor. Začátky lyžování byli pro některé krušnější, ale nakonec všichni pěkně jezdili po sjezdovce. Počasí letos nebylo tak pěkné jako v minulých letech i tak se nám na horách líbilo.

Doufáme, že si všichni lyžařský kurz užili a lyžování si budou užívat i v dalších letech.

Lenka Svídová a Marek Břečka

Hodnocení žáků

Naše první lyžování bylo pro někoho těžší a pro někoho lehčí, ale všichni odjíždějí spokojení se svými výsledky. Učitelé i instruktor byli ochotní nám pomoci i v těch nejhorších situacích, např. zvedání. Ke konci výcviku se učitelé podělili o naše videa ze sjezdovky a společně jsme se zasmáli chybám, ze kterých jsme se poté poučili.

Ubytování bylo dobré, jídlo výborné. Každý večer jsme hráli společenské hry nebo si povídali na chodbě. Při večerce se vybíraly telefony, abychom si odpočinuli a nehráli hry. Potkali jsme nového kamaráda z jiné školy.

Tento lyžařský kurz se všem moc líbil a mrzelo nás, že už musíme domů.

Žáci 7.třída

Lyžování bylo ze začátku těžší a ke konci lepší a lepší. Dozvěděli jsme se nové informace k tomu, jak se zlepšovat.

Ubytování bylo dobré, jídlo také ušlo. Jen jsme se těšili, že budeme všichni společně hrát hry na pokoji. To nám nebylo dovoleno a nás to moc mrzelo.

Dáváme 4 hvězdičky z 5.

Žáci 8.třída