Školní výlet
V pondělí 19. května jsme se spolu s žáky 9. ročníku zúčastnili výletu do Prahy. Nahlédli jsme do interiérů Pražského hradu. Navštívili jsme Chrám svatého Víta, Starý královský palác, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Ačkoli nám počasí moc nepřálo, výlet se vydařil.