V pátek, 19. prosince jsme si v naší třídě uspořádali vánoční besídku. Děvčata připravila pohoštění, kluci přesunuli lavice tak, abychom měli prostor na hry a všichni na jsme na sebe viděli. Zahráli jsme si hru, připomněli si vánoční zvyky, zazpívali si koledy a rozdali si drobné dárky, na které se děti těšily nejvíce. Škoda, že jsme nebyli všichni, některé děti byly nemocné. Dárky na ně čekají po příchodu do školy. Na závěr besídky jsme si všichni připili na zdraví a štěstí v novém roce.