Ve čtvrtek, 23. října jsme si užili halloweenských radovánek. Zatančili jsme si s kamarády ze všech tříd 1. stupně, snažili se vyhrát v několika soutěžích a chtěli jsme být všichni první v soutěži masek. Oslava Halloweenu se určitě vydařila, už se těšíme na příští!